Praktické informace

Svatobořice-Mistřín jsou vinařskou vesnicí s bohatou folklórní tradicí. Leží asi tři kilometry jižně od Kyjova, směrem Hodonín. Patří do slovácké vinařské pooblasti.
Stejně jako zdejší víno i obec jako taková má svůj nezaměnitelný charakter s typickou lidovou architekturou.

Kudy k nám?

Dojedete k nám i na kole, třeba po vyhlášené cyklistické stezce "Mutěnka".

Nová obousměrná cyklostezka o šířce 2,5 m byla vybudována na bývalé železní trati Kyjov - Mutěnice. Vede z Kyjova přes Svatobořice-Mistřín, Dubňany až do Mutěnic.

Ubytování, vinné sklepy

Svatoborský sklípek, Pod Sokolovnou1185, Svatobořice - Mistřín

Restaurace - Penzion - Vinařství UŠťastných, Vyhnálov 673/7, Svatobořice-Mistřín

Penzion Oříšek, Mutěnská 1179/37,Svatobořice-Mistřín