Naše akce‎ > ‎

Tak jsme se sešli!

přidáno: 16. 4. 2014 23:10, autor: Roman VINAŘŮ   [ Aktualizováno 22. 4. 2014 8:00 uživatelem tomas strycek ]

Hrozen KLUB VINAŘŮ
23. ledna 2014 jsme se sešli...
 a oficiálně založili náš KLUB VINAŘŮ Svatobořice-Mistřín.

Od tohoto data se budeme setkávat pravidelně na klubových schůzích,
  • abychom navázali na odkaz našich předků a nadále udržovali místní vinařskou tradici,
  • abychom sbírali nové poznatky, vzdělávali se a rostli ve svém umění dělat krásné víno.
  • Klíčovou náplní činnosti našeho klubu je organizace tradičních vinařských akcí, především koštů a výstav, kde bude moci každý zájemce přičichnout k našemu vínu a... ochutnat.

Samozřejmě budeme dál žít v našich vinohradech, dělat víno tak, jak to umíme - s láskou, úctou a pokorou. V KLUBU VINAŘŮ se pak budemě dělit o svoji radost z dobře odvedené práce.

Najdete nás na našich vlastních akcích  (více Naše akce) i lokálních akcích okolních vesnic.

Zatímco někteří z nás jsou a budou drobnými vinaři, další jsou již nyní profesionálními vinaři s nabídkou vína na prodej. Více v sekci Kdo jsme?